wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2207807

Dwie osoby ranne w wypadku 2007-06-27
26 czerwca godz. 20.04 Kraków ul. Balicka
Na prostym odcinku drogi kierowca samochodu marki Peugeot 307 z nieustalonych przyczyn przejechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżający z przeciwka samochód osobowy marki Fiat Panda.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej zabezpieczono miejsca wypadku i przystąpiono do udzielania pomocy osobom poszkodowanym wspólnie z ekipą Pogotowia Ratunkowego. W samochodzie Peugeot znajdował się ciężko ranny kierowca którym zajmowała się ekipa pogotowia ratunkowego. Równocześnie przystąpiono do udzielenia pomocy uwięzionemu kierowcy Fiata. Poszkodowanemu założono kołnierz, podano tlen i wydobyto przy pomocy narzędzi hydraulicznych z uszkodzonego samochodu. Ranni zostali przekazani Pogotowiu Ratunkowemu.
Po zakończeniu działań przez Grupę Dochodzeniową Policji, rozlane paliwo zebrano przy użyciu sorbentu, a pozostałości powypadkowe posprzątano.
W działaniach brały udział 3 zastępy (10 strażaków) PSP
JP