wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2207051

Wypadek w Czernichowie 2007-08-07
W dniu 7 sierpnia 2007 r. około godziny 14.30 Straż Pożarna interweniowała w związku z wypadkiem dwóch samochodów jaki miał miejsce w Czernichowie, gm. Czernichów. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia samochodów osobowych. W wyniku wypadku ucierpiało 5 osób w tym troje dzieci. Działania Straży Pożarnej obejmowały zabezpieczenie terenu akcji, pomoc pogotowiu w ewakuacji poszkodowanych z pojazdów, opiekę nad poszkodowanymi do czasu zabrania ich do szpitali oraz uprzątnięcie miejsca zdarzenia po wykonaniu czynności przez Policję. W działaniach brały udział zastępy z OSP Czernichów, Czułówek oraz zastęp z JRG nr 3 w Krakowie. Dwoje poszkodowanych zostało przetransportowanych do szpitali z użyciem śmigłowca.

M.S.