środa, 13 grudzień 2017 r.

Wypadek w Wołowicach 2007-08-11
W dniu 11 sierpnia 2007 r. około godziny 14.00 Straż Pożarna interweniowała w związku z wypadkiem dwóch samochodów jaki miał miejsce w miejscowości Wołowice, gm. Czernichów. Na łuku drogi doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Tico oraz ciężarówki marki Volvo. W wyniku wypadku ucierpiał kierowca samochodu osobowego. Działania Straży Pożarnej obejmowały zabezpieczenie terenu akcji, ewakuację poszkodowanego z pojazdu, opiekę nad poszkodowanym do czasu zabrania prze Pogotowie Ratunkowe oraz uprzątnięcie miejsca zdarzenia po wykonaniu czynności przez Policję. W działaniach brały udział zastępy z OSP Wołowice, Czułówek oraz zastęp z JRG nr 3 w Krakowie. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala z użyciem śmigłowca.

M.S.