środa, 12 sierpień 2020 r.
Bip
Bezpieczny Powiat K-ki
Bezpieczny Kraków
   Sprawy OSP
 
 Liczba odwiedzin : 2864232

 

Wypadek samochodowy w Krakowie ul. Nowohucka. 2014-04-25
Zobacz zdjęcia (4)
O godzinie 19:20 w dniu 25.04.2014 SKKM odebrało zgłoszenie o wypadku samochodu BMW na ulicy Nowohuckiej. Dyżurny Operacyjny do zdarzenia zadysponował trzy zastępy PSP i Oficera Operacyjnego.
Po przybyciu na miejsce akcji ustalono, że samochód marki BMW 3 uderzył w słup oświetleniowy. Auto stało w poprzek obu pasów jezdni, w kierunku Ronda Dywizjonu 308. Kierujący znajdował się wewnątrz, nie mogąc wydostać się z samochodu z powodu zablokowanych drzwi. Poszkodowany był przytomny, nie uskarżał się na ból. Założono mu opatrunek uciskowy na tylną część głowy, kołnierz ortopedyczny i udzielono wsparcia psychicznego. Przybyli na miejsce policjanci zamknęli ruch
i wyznaczyli objazd. Za pomocą rozpieracza hydraulicznego otworzono lewe drzwi pojazdu, poszkodowanego ułożono na desce ortopedycznej i wydobyto na zewnątrz, przekazując przybyłemu na miejsce ZRM. Uszkodzony pojazd został usunięty na pobocze i przekazany patrolowi Policji. Do ściętej latarni został wezwany zespół ZUE, który odłączył zasilanie. Po zakończeniu czynności służbowych przez policjantów ruch został przywrócony. Na tym działania zakończono.

GO
Zobacz zdjęcia (4)

 


Powrót do interwencji

 (c) Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
 Administracja