czwartek, 14 listopad 2019 r.

Wypadek samochodowy w Krakowie ul. Nowohucka. 2014-04-25
O godzinie 19:20 w dniu 25.04.2014 SKKM odebrało zgłoszenie o wypadku samochodu BMW na ulicy Nowohuckiej. Dyżurny Operacyjny do zdarzenia zadysponował trzy zastępy PSP i Oficera Operacyjnego.
Po przybyciu na miejsce akcji ustalono, że samochód marki BMW 3 uderzył w słup oświetleniowy. Auto stało w poprzek obu pasów jezdni, w kierunku Ronda Dywizjonu 308. Kierujący znajdował się wewnątrz, nie mogąc wydostać się z samochodu z powodu zablokowanych drzwi. Poszkodowany był przytomny, nie uskarżał się na ból. Założono mu opatrunek uciskowy na tylną część głowy, kołnierz ortopedyczny i udzielono wsparcia psychicznego. Przybyli na miejsce policjanci zamknęli ruch
i wyznaczyli objazd. Za pomocą rozpieracza hydraulicznego otworzono lewe drzwi pojazdu, poszkodowanego ułożono na desce ortopedycznej i wydobyto na zewnątrz, przekazując przybyłemu na miejsce ZRM. Uszkodzony pojazd został usunięty na pobocze i przekazany patrolowi Policji. Do ściętej latarni został wezwany zespół ZUE, który odłączył zasilanie. Po zakończeniu czynności służbowych przez policjantów ruch został przywrócony. Na tym działania zakończono.

GO