piątek, 22 listopad 2019 r.

Wypadek na ul. Centralnej 2014-09-06
W dniu 06.09.2014 ok godz. 18:15 Dyżurny SK KM przyjął zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego Renault Laguna z ogrodzeniem na ul. Centralnej w Krakowie. Samochodem podróżowały 3 osoby (dwie kobiety oraz dziecko). Jedna z kobiet wraz z dzieckiem wydostała się z uszkodzonego pojazdu przed przybyciem straży pożarnej. W skutek zdarzenia kierująca pojazdem nie była w stanie wydostać się na zewnątrz samochodu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG 4, Oficer Operacyjnego, dwa ZRM oraz Policję. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych usunęli część karoserii samochodu umożliwiając tym samym wydobycie poszkodowanej kobiety na zewnątrz. Wszystkie 3 osoby biorące udział w zdarzeniu zespoły ratownictwa medycznego zabrały do szpitala.
PM