wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206326

Wypadek w Michałowicach 2014-09-23
W dniu 23.09.2014 r. o godz. 9:23 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Michałowice. Do działań zadysponowano 3 zastępy z JRG 7 oraz OSP Michałowice.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono wypadek dwóch samochodów osobowych. Kierowcy obu samochodów znajdowali się na zewnątrz pojazdów, natomiast pasażer samochodu Skoda był uwieziony wewnątrz pojazdu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu sprzętu hydraulicznego i jednoczesnym odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach.
Kierowcami i poszkodowanym w samochodzie opiekował się ZRM. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję i zabraniu uszkodzonych pojazdów przez pomoc drogową usunięto pozostałości po wypadku. Podczas działań kierowano ruchem wahadłowo.
MB/JP