środa, 13 grudzień 2017 r.

Zawalenie dachu 2006-02-11
w dniu 10 lutego br. MSK w Krakowie ok. ogodz. 21.00 otrzymało zgłoszenie o zawaleniu dachu hali magazynowej na ulicy Zawiłej w Krakowie napow. ok. 400m2. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowanych w pierwszym rzucie6 zastępów ratowniczo gaśniczych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i zabezpieczniu miejsca zdarzenia dokonano sprawdzenia, wprowadzono 4 roty ratownicze w tym jedna z kamerą termowiyjną w celu sprawdzenia, czy pod zawolynym dachem nie ma osób poszkodowanych. Po upewnieniu się, że pod zawalonyn dachem nie ma osób poszkodwanych, zabezpieczono miejsce zdarzenia i po sprawdzeniu sytuacji przez Inspektora Nadzoru Budowlanego przekazano miejsce zdarzenia właścicielowi hali w celu zabezpieczenia hali i dokonania jej rozbiórki. W działaniach brało udział 6 zastępów Straży Pożarnej/ 20 strażaków, 1 karetka Pogotoia Ratunkowego-5 ratowników, 4 radiowocy Policji/ 10 Poicjantów, i Inspektor Nadzoru Budowlanego.