piątek, 22 listopad 2019 r.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Limanowskiego oraz ul. Powstańców Śląskich. 2015-01-31
Dnia 31.01.2015 roku o godz. 23:06 SKKM w Krakowie otrzymało zgłoszenie o zderzeniu tramwaju i samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulicy Limanowskiego z ulicą Powstańców Śląskich w Krakowie. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy PSP oraz Oficera Operacyjnego wraz z Ratownikiem Medycznym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, ustalono, że w wyniku zderzenia pojazdów, samochód osobowy uderzył bokiem w słup sygnalizacji świetlnej. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 3 osoby podróżujące samochodem w tym ośmioletnie dziecko. Poszkodowanym pomocy udzieliło Pogotowie Ratunkowe. Działania ratowników PSP polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz odłączeniu napięcia w uszkodzonym samochodzie osobowym. Po zabraniu rannych z miejsca zdarzenia przez karetki ZRM swoje czynności prowadzili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Miejsce działań zostało przekazane Policji.
K.S.