czwartek, 21 listopad 2019 r.

Śmiertelny wypadek na węźle autostradowym 2015-03-08
W dn. 08.03. 2015 ok. godz. 19:20 straż pożarna została poinformowana o wypadku drogowym na węźle bieżanowskim. Na miejsce działań zadysponowano 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 4 oraz Oficera Operacyjnego wraz z Ratownikiem Medycznym. W trakcie rozpoznania ustalono, że na łuku drogi pojazd zjechał z jezdni i dachował w wyniku czego kierujący pojazdem wypadł z pojazdu. Działanie straży pożarnej polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz prowadzeniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej u poszkodowanego do czasu przybycia na miejsce zdarzenia ZRM. Ponadto zabezpieczono wyciekający do rowu melioracyjnego płyn hydrauliczny. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon poszkodowanego. Na miejsce działań został wezwany prokurator, teren akcji został przekazany Policji.
KS.