poniedziałek, 6 lipiec 2020 r.

Wypadek samochodu na obwodnicy w Balicach 2015-04-01
W dniu 31.03.2015 r. o godz.23.04 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie wpłynęła informacja dotycząca wypadku samochodu osobowego na obwodnicy Krakowa w miejscowości Balice. Na miejsce działań przybyły dwa zastępy z JRG 3, zastęp OSP Balice oraz Oficer Operacyjny.
Po przybyciu na miejsce stwierdzono ,że samochód m-ki Fiat Uno uderzył w barierę ochronną i uszkodzony stanął na wewnętrznym pasie obwodnicy. Z pojazdu wypadł silnik oraz inne elementy i zasypane nimi były wszystkie pasy obwodnicy. Na miejscu była już karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga udzielała pomocy kierowcy oraz pasażerowi. Na miejscu była również Policja , która zamknęła ruch na obwodnicy. Poszkodowane osoby zostały zabrane przez ZRM. Po wykonaniu przez Policję czynności wyjaśniających, rozbity samochód usunięto na pobocze a jezdnię posprzątano. Po wykonaniu tych czynności przywrócono ruch na wszystkich pasach obwodnicy.