czwartek, 14 listopad 2019 r.

Wypadek na Autostradzie A4 2015-06-04
W dn. 4 czerwca 2015 ok. godz. 15:15 SK KM otrzymało informację o wypadku na autostradzie A4 200m przed bramkami poboru opłat w stronę Krakowa. Do działań zadysponowano OSP Balice, JRG 3, JRG 5, Oficera Operacyjnego, ZRM, LPR oraz Policję. W trakcie rozpoznania ustalono, że doszło do wypadku samochodu osobowego z samochodem dostawczym w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Uszkodzenia karoserii samochodu osobowego uniemożliwiały swobodne wyjście poszkodowanej pasażerce. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przy użyciu narzędzi hydraulicznych stworzyli dostęp do poszkodowanej i ewakuowali ją na zewnątrz pojazdu. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe helikopterem przetransportowało poszkodowaną do szpitala. Druga osoba poszkodowana to mężczyzna kierujący samochodem dostawczym. ZRM karetką pogotowia przetransportował poszkodowanego do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustala Policja.
PM