środa, 20 listopad 2019 r.

Wypadek samochodowy ul. Petrażyckiego 2015-06-27
W dniu 27 czerwca 2015 r. o godz 16.02 do SKKM wpłynęła informacja o wypadku drogowym do którego doszło na ulicy Petrażyckeigo w Krakowie. Na miejsce działań zadysponowano 3 zastępy PSP, Oficera Operacyjnego wraz z Powiatowym Koordynatorem Medycznym oraz zastęp OSP Skawina 2.
Po dotarciu na miejsce działań w trakcie rozpoznania ustalono, iż w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe w których podróżowały trzy osoby. Jeden z samochodów w wyniku zderzenia wypadł z jezdni a następie uderzył w drzewo. Działania jednostek PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonania dostępu oraz udzieleniu pomocy ZRM w ewakuacji uwiezionej osoby.
W wypadku zostały ranne 2 osoby, obrażenia jednej z poszkodowanych okazały się bardzo poważne. Poszkodowani zostali zabrane przez ZRM do szpitala. Po zakończonych czynnościach prowadzonych przez Policję uprzątnięto jezdnie.
KS.