poniedziałek, 18 listopad 2019 r.

Wypadek na ul. Witosa 2015-07-18
W dniu 17.07.2015 ok godz. 23.20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych przy ul. Witosa w Krakowie, w którym poszkodowane zostały 3 osoby. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG 6 oraz Oficera Operacyjnego z Ratownikiem Medycznym. W chwili przyjazdu zastępów PSP osoby poszkodowane znajdowały się pod opieką trzech ZRM-ów. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zasypaniu sorbentem rozlanych na jezdnię płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności wyjaśniających przez Policję usunięto wraki na pobocze celem udrożnienia jezdni.
TG/TL