czwartek, 21 listopad 2019 r.

Wypadek w Gołyszynie 2015-08-15
W dniu 14.08.2015 r. w miejscowości Gołyszyn o godz. 17.05 na łuku drogi doszło do wypadku samochodu osobowego w którym podróżowała jedna osoba. Na miejsce zdarzenia SKKM w Krakowie zadysponowało 3 zastępy OSP, 1 zastęp PSP oraz Oficera Operacyjnego. Na miejsce działań przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu na miejsce akcji rozpoznano, iż kierowca samochodu osobowego zjechał z jezdni i uderzył samochodem w drzewo. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stworzeniu za pomocą narzędzi hydraulicznych dostępu do poszkodowanego oraz zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca. Wydobyto rannego kierowcę, któremu pomocy udzielił ZRM. Na miejsce działań przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowanego do szpitala.
KS.