wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206265

Wypadek w Prandocinie 2015-10-17
W dniu 17.10.2015 r. około godz. 4.00 w Prandocinie doszło do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. W trakcie rozpoznania ustalono, że w wyniku wypadku poszkodowane zostały 2 osoby podróżujące samochodem osobowym. W pierwszej fazie działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Ranne osoby zostały zabrane do szpitala przez ZRM. Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych prowadzonych przez Policję, uprzątnięto jezdnie z pozostałości powypadkowych. Następnie odholowano uszkodzony samochód ciężarowy na pobliska zatokę przez Ciężki Samochód Ratownictwa Drogowego "Mega City". W wyniku wypadku powstały do około godz 7.00 utrudnienia na drodze krajowej nr 7.
KS .