poniedziałek, 6 kwiecień 2020 r.

Wypadek samochodowy w Krakowie na ul. Kamieńskiego 2015-12-18
W dniu 17.12.2015 ok godz. 23:50 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie odebrało informację o wypadku na ul. Kamieńskiego. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy z JRG 6, 2 zastępy z JRG 2 oraz Oficera Operacyjnego z Ratownikiem Medycznym. W trakcie rozpoznania ustalono, że samochód osobowy uderzył w przydrożną latarnię, która pod wpływem uderzenia wyłamała się i została na dachu pojazdu. Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy przy użyciu narzędzi hydraulicznych, wydobyciu poszkodowanego wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego i pomocy w transporcie do karetki. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję uprzątnięto jezdnię z pozostałości powypadkowych.
TL