wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206878

Wypadek w miejscowości Bosutów 2016-05-23
W dniu 23.05.2016r. o godz. 17:55 Stanowisko Kierowania otrzymało zgłoszenie o zderzeniu czołowym w miejscowości Bosutów. Dyżurny SKKM zadysponował na miejsce 2 zastępy z JRG7 oraz OSP Bosutów i OSP Węgrzce. Po przyjeździe na miejsce stwierdzono wypadek dwóch samochodów osobowych. Poszkodowani znajdowali się w stanie dobrym i byli już pod opieką ZRM, który był na miejscu. Strażacy zabezpieczyli więc miejsce zdarzenia pachołkami oraz ze względu na zablokowany jeden pas kierowano ruchem wahadłowym. W uszkodzonych pojazdach odłączono akumulatory. Plamę płynów eksploatacyjnych posypano sorbentem. Uszkodzone samochody zostały zabrane przez lawety. Na miejsce przybyła również Policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

RW