czwartek, 14 listopad 2019 r.

Wypadek w miejsowości Czułówek 2016-06-13
w dniu 13.06. 2016r. do SKKM w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Czułówek. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano okoliczne jednostki OSP oraz zastęp PSP. Po przybyciu na miejsce akcji stwierdzono, że doszło do wypadku dwóch pojazdów w których podróżowali tylko kierowcy. Zabezpieczono miejsce zdarzenia pachołkami ostrzegawczymi oraz samochodami pożarniczymi. Poszkodowana została jedna osoba, a druga nie doznała żadnych obrażeń. Poszkodowanemu udzielano pomocy medycznej do czasu przyjazdu ZRM. Działania medyczne polegały na położeniu poszkodowanej na deskę nosze, badaniu urazowym, zaopatrzeniu rany lewej stopy oraz wsparciu psychicznym. Po dokonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję samochody usunięto na pobliski parking, a pozostałości po wypadku uprzątnięto z jezdni. Na tym działania zakończono.