poniedziałek, 30 marzec 2020 r.

Sułoszowa - śmiertelny wypadek 2016-08-19
W dniu 19.08 o godz. 20.15 do SKKM w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o przygniecionym przez ciągnik rolniczy mężczyźnie w m.Sułoszowa przy ul. Źródlana.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zadysponowano:
GBA-Rt z JRG-5, OSP Sułoszowa i, OSP Sułoszowa II, OSP Sułoszowa III, Oficera Operacyjnego SKKM.

Po przybyciu na z miejsce akcji pierwszego zastępu OSP Sułoszowa II zastano mężczyznę przygniecionego przez ciągnik rolniczy Ursus 330 wraz z przyczepą jednoosiową. Na miejscu obecna była Policja. Działania zastęp OSP Sułoszowa II polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odczepieniu przyczepy oraz podniesieniu częściowym ciągnika w celu uwolnienia mężczyzny. Po wyciągnięciu osoby poszkodowanej, która była nieprzytomna podjęto działania reanimacyjne przez drugi zastęp OSP Sułoszowa I i przekazaniu ZRM, który przejął działania reanimacyjne. Po pewnym czasie lekarz stwierdził zgon poszkodowanego. Po przybyciu zastępu PSP, który kontynuował zabezpieczenie terenu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia przybyłemu na miejsce Technikowi Policji i Prokuratorowi. Na miejsce przybył Oficer Operacyjny. Na miejscu pozostała Policja w celu prowadzenia dalszych czynności dochodzeniowych. Ciągnik z przyczepą został przekazany pisemnie członkowi rodziny do zabezpieczenia.Na tym działania zakończono.