sobota, 11 lipiec 2020 r.

Wypadek w Balicach - 4 osoby poszkodowane 2016-10-23
W dniu 23 października około godziny 11:10 do SKKM wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w Balicach na skrzyżowaniu ulic Kmity i Krakowskiej. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 3, Oficera Operacyjnego KM, OSP Balice, OSP Rząska i Lotniskową Służbę Ratowniczo Gaśniczą. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwsze zastępy zastały dwa samochody osobowe znajdujące się w przydrożnym rowie na skrzyżowaniu. Zabezpieczono teren akcji samochodami na sygnałach oraz pachołkami ostrzegawczymi. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, w tym w jednym z samochodów znajdowały się trzy osoby uwięzione. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego uwolniono osoby poszkodowane z pojazdu. Na miejsce wezwano kolejne karetki oraz śmigłowiec LPR.