piątek, 15 listopad 2019 r.

Wypadek trzech samochodów w Borku Szlacheckim 2016-12-28
W dniu 28 grudnia 2016 r. w trakcie zmiany służby, JRG Skawina otrzymała informację o wypadku drogowym w miejscowości Borek Szlachecki. Tam, na drodze DK44 miało miejsce zdarzenie z udziałem trzech samochodów osobowych, tj. Fiat Siena, Ford Mondeo i Renault Scenic. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane. Jezdnia zablokowana i ruch drogowy wstrzymany na dwie godziny. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy medycznej jednej z poszkodowanych osób oraz sorpcji rozlanych płynów. W działaniach brały udział dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego (ZRM), Policja oraz Straż Miejska. Akcja zakończyła się przed godz. 10.
Zdjęcia ze zdarzenia: https://www.facebook.com/jrgskawina/photos/?tab=album&album_id=1844730955741774
Sporządził: JL