piątek, 15 listopad 2019 r.

Trzy osoby ranne w wypadku. 2006-04-28
Tuż przed godziną 20:00 miał miejsce wypadek na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 776 w miejscowości Sulechów. Doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych - Peugeot 306 i Rover. W wyniku zderzenia kierowca i pasażer Peugeota wypadli z samochodu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych ekipy karetek pogotowia ratunkowego zajęły się poszkodowanymi, natomiast strażacy wydobyli przy użyciu specjalistycznego sprzętu ratowniczego ciężko rannego kierowcę samochodu Rover.
Po zakończeniu działań przez Policję posprzątano pozostałości powypadkowe i usunięto uszkodzone pojazdy.
W działaniach brały udział trzy zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia ratunkowego, oraz Policja.