wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206274

Wypadek przy ulicy Radzikowskiego. 2017-06-18
W dniu 18.06.2017 do SKKM wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Radzikowskiego w Krakowie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG 5 i Oficera Operacyjnego. Po przyjeździe przystąpiono do rozpoznania. Stwierdzono że, samochód osobowy marki VW Passat uderzył w betonowe ogrodzenie i zatrzymał się na środku jezdni. W wyniku zdarzenia, ranne zostały trzy osoby. Wszyscy poszkodowani byli pod opieką ratowników ZRM. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia a następnie przy użyciu sprzętu hydraulicznego otwarto zakleszczone drzwi pojazdu celem szybkiej ewakuacji poszkodowanego mężczyzny do karetki pogotowia. W tym samym czasie rozwinięto linie gaśniczą aby zabezpieczyć pojazd i miejsce zdarzenia przeciwpożarowo. Na czas prowadzenia czynności dochodzeniowych przez Policję, ruch drogowy został wstrzymany. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i przekazano miejsce działań Policji.

GO