środa, 13 grudzień 2017 r.

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr.24 im. Krakowskiej Straży Pożarnej 2006-06-12
W dniu 12 czerwca 2006 r. Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej odwiedzili uczniowie i wychowawcy Szkoły Podstawowej nr 24 przy ul. Aleksandry 17 w Krakowie.
Przyjęli ich: Komendant Miejski st. bryg. Józefa Pękala, Zastępca Komendanta Miejskiego mł. bryg. Ryszard Gaczoł oraz Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6. kpt. Waldemar Grzesiak.
Goście mieli okazję zapoznać się z barwną historią krakowskiej straży pożarnej. W ramach wizyty uczniowie zwiedzili Wieżę Mariacką oraz JRG nr 1 w której zapoznali się ze specjalistycznym sprzętem ratownictwa chemicznego. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy upominek.