wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206336

Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie 2006-06-30
W dniu 30 czerwca 2006 r. na obiektach sportowych KS Płaszowianka w Krakowie odbył się Strażacki Piknik. W czasie Pikniku odbył się turniej piłkarski w którym udział wzięło 10 drużyn strażaków z 8 Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, drużyna z wydziałów Komendy Miejskiej oraz gościnnie drużyna strażaków z Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Krakowie.
Po pasjonującej walce 1 miejsce zajęła drużyna strażaków z wydziałów Komendy Miejskiej, która w finale pokonała strażaków z Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z JRG nr 4, która pokonała drużynę z JRG nr 6
Komendant Miejski PSP w Krakowie st. bryg. Józef Pękala po wręczeniu pucharów i dyplomów zwycięskim drużynom podziękował organizatorom z JRG nr 4 i 6 za wzorowe przygotowanie Pikniku
Nagrodę dla najlepszego zawodnika Turnieju, którym został Michał Palus z drużyny wydziałów Komendy, ufundował i wręczył asp. sztab. Zygmunt Włodarczyk z KMZ NSZZ „Solidarność”.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza, którym został asp. Marcin Sobczyk z JRG nr 4, ufundował i wręczył bryg. Bogdan Malinowski z ZZS „Florian”.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
1 miejsce - drużyna strażaków z wydziałów Komendy,
2 miejsce - drużyna strażaków z Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej,
3 miejsce - drużyna strażaków z JRG nr 4,
4 miejsce - drużyna strażaków z JRG nr 6.
5 do 10 miejsca zajęły drużyny z JRG nr 1, 2, 3, 5, 7 i w Skawinie.