środa, 13 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2208448

Wypadek w m. Przybysławice gm. Zielonki 2018-06-24
W dniu 24.06.2018 do SKKM Kraków wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze 794 w miejscowości Przybysławice gm. Zielonki. Do działań zadysponowano pobliskie jednostki OSP, JRG 5 wraz z Oficerem Operacyjnym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów w wyniku czego 5 osób zostało poszkodowanych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanym do przyjazdu ZRM. Decyzją przybyłego koordynatora ZRM na miejsce działań zadysponowano LPR do jednego z poszkodowanych. Po udzieleniu pomocy wszystkim poszkodowanym, przetransportowaniu ich do szpitala i zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję przywrócono ruch na jezdni.