poniedziałek, 10 grudzień 2018 r.

Wypadek na moście Księdza Kardynała Franciszka Macharskiego 2018-10-08
W dniu 07.10.2018 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na moście Księdza Kardynała Franciszka Macharskiego. Do działań zadysponowano niezwłocznie zastępy z JRG SA, JRG 4 wraz z Oficerem Operacyjnym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia teren działań zabezpieczono poprzez odpowiednie ustawienie pojazdów ratowniczych oraz stożków ostrzegawczych. Ruch na drodze ekspresowej na czas działań został wstrzymany. W wyniku rozpoznania stwierdzono wypadek dwóch pojazdów, na skutek którego wystąpiła konieczność wydobycia z jednego pojazdu osoby poszkodowanej. Po przekazaniu poszkodowanego ZRM i zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policje jezdnie uprzątnięto i przywrócono ruch na drodze S7.