poniedziałek, 10 grudzień 2018 r.

Pożar mieszkania, Osiedle Szkolne. 2018-11-09
W dniu 9.11.2018 około godziny 18:40 do SKKM wpłynęło zgłoszenie o pożarze w bloku mieszkalnym na Osiedlu Szkolnym. Na miejsce zadysponowano JRG SA PSP, zastępy z JRG-7 oraz Oficera Operacyjnego SKKM. Po przybyciu na miejsce, stwierdzono rozwinięty pożar mieszkania na IV piętrze oraz zadymioną klatkę schodową. Jedna rota w aparatach ODO prowadziła działania gaśnicze druga rota ewakuowała mieszkańców z IV pietra. Strażacy w sumie ewakuowali 9 osób z czego jedna została przetransportowana przez ZRM do szpitala. Po zakończonych działaniach gaśniczych miejsce pożaru jak i pozostałe mieszkania skontrolowano urządzeniami pomiarowymi na obecność tlenku węgla. Miejsce prowadzonych działań przekazano Policji.