wtorek, 12 listopad 2019 r.

Liczba odwiedzin : 2206664

Trzy osoby ranne w wypadku na DK94 2019-10-17
Do groźnego wypadku doszło tuż przed godziną 18:00 na 317 kilometrze drogi krajowej nr 94 w miejscowości Jerzmanowice.
O godzinie 17:51 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w którym zostały poszkodowane cztery osoby. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 3 Kraków, JRG 5 oraz okoliczne OSP. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych którymi podróżowały łącznie trzy osoby. Jedną z tych osób trzeba było uwolnić z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych.
Wszystkie osoby zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego a najciężej poszkodowaną zabrał z miejsca zdarzenia Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez blisko dwie godziny.
JP